Готелі Львова
RSS


Реклама


Готель "Львів"


2-10-2011, 12:13 от EmCee

Готель 'Львів'Готель "Львів" - двозірковий готель, розташований у самому центрі міста, поблизу Оперного театру на проспекті Чорновола. Поруч – Національний академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької, найбільший за площею в Європі, Вірменський собор, Площа Ринок, де розташовано чимало кав'ярень, де після прогулянки можна відпочити та поласувати філіжанкою запашної кави та скуштувати смачних  солодощів. Центр Площі Ринок – Львівська ратуша, у якій розташована міська адміністрація. Зведена ратуша у 1835 році в стилі віденського класицизму. На площі Ринок також слід відвідати головну аптеку міста – «Аптеку–музей», прикрашену вітражами віденських художників, в якій збереглася алхімічна лабораторія. Аптека була відкрита у 1775 році та працює по сьогоднішній день. Якщо вийти з готелю «Львів» та трішки помандрувати в сторону центру, можна вийти на Музейну площу, де встановлено пам’ятник першодрукареві Івану Федорову. Трішки далі – музей зброї «Арсенал», споруджений в 1554-56 р. Далі, пройшовши вверх, Ви вийдете до Високого Замку, з оглядового майданчику якого відкривається надзвичайний краєвид на все місто. Вдосхоч прогулявшись та надивившись на старовинні пам'ятки архутектури, Ви зможете завітати в один із затишних номерів готелю «Львів», де до Ваших послуг будуть місця для паркування, прокат автомобілів, а також один з кращих ресторанів Львова!
Готель «Львів» - це атмосфера комфорту, увага до кожного гостя, розташування у центрі міста, невисокі ціни, та зручне транспортне сполучення, завдяки якому ми в лічені хвилини зможете потрапити в будь-який куточок міста.
Готель «Львів» - 8-ми поверхова будівля, споруджена в 1965 році за проектом архітекторів Павла Конта, Анатолія Консулова та Людмили Нівіної. Згодом Консулов і Нівіна стали авторами проекту ще одного великого готелю тих часів — готелю «Дністер», що був збудований у 1980 то разташований біля Парку Костюшка. За своєю архітектурою готель «Львів» відрізняється масою, пропорціями, чіткими вертикалями і горизонталями рівних площин, що контрастують з формами будівель центру міста, зокрема Оперного театру.

Категорія: Готелі | Переглядів: 1375 | Детальніше: