Події у Львові
RSS


Реклама


Сьогодні Львів святкує день створення УПА


14-10-2013, 09:13 от EmCee

Сьогодні, 14 жовтня, у день Покрови Пресвятої Богородиці Львів святкує день створення Української Повстанської Армії, що боролася за Українську Самостійну Соборну Державу та право кожної нації жити вільним життям у своїй власній, самостійній державі. Тисячі наших предків вступили до її лав, жертвували своїм життям, витримували випробування катуванням й тюрмами, таборами та засланнями. Тож складімо у 70-річний празник створення народної армії уклін та щиру подяку усім ветеранам УПА за героїзм та відданість українському народові.
 
Сьогодні Львів святкує день створення УПА
 
Нагадаємо, що Львівська обласна рада проголосила 2012-й рік Роком УПА на Львівщині.
 

Категорія: Події | Переглядів: 584 | Детальніше:

День фотографа у Львові


12-07-2013, 13:26 от EmCee

День фотографа у ЛьвовіСьогодні Львів святкує День фотографа. День фотографа за традицією святкується 12 липня — це день Святої Вероніки, яка вважається покровителькою фотографії. Свята Вероніка, згідно Біблії, подала Ісусові, що йшов на Голгофу, тканину, щоб він міг стерти піт з лиця. На цій тканині відобразилося лице Христа. Майже два тисячоліття по тому, коли винайшли фотографію, Папа Римський оголосив цей день всесвітнім днем фотографа.
Перша фотографія була зроблена у 1826 році французом Жозефом Нісефором Ньєпсом, і називається «Вигляд з вікна». Час зйомки тривав 8 годин. Відомо, що перші фотографії були чорно-білими. Перші ж кольорові фотографії з'явилися ще в середині XIX століття, причому для їх створення використовувалися три фотокамери — на кожну встановлювали світлофільтр (червоний, зелений та синій), а потім сполучали зображення.

Категорія: Події | Переглядів: 816 | Детальніше:

Львівське кафе сімейного відпочинку "Три мітли" оформили в стилі "Гарі Поттера", а гостям запропонували дегустацію магічних блюд


9-07-2012, 15:48 от EmCee

Кафе 'Три мітли'У Львові відкрився перший в Європі ресторан "Три мітли", оформлений в стилі книг про Гарі Поттера. Гості кафе на вході отримують плащі та чарівні палички, а також мають можливість взяти участь в Турнірі Трьох Чарівників, подивитися матч по квідічу. Кухня "чаклунського" закладу пропонує відвідувачам спробувати магічні блюда: бутерброди з черв'яками, маслопиво та золотий сніч. Спеціально для ресторану "Три мітли" на студії Warner Brothers були замовлені точні копії предметів, які використовували під час зйомок фільму про Гарі Поттера.
 
Адреса: пл. Яворського, 1.

Категорія: Кафе, бари, ресторани, Події | Переглядів: 1052 | Детальніше:

Всесвітній день туризму у Львові


27-09-2011, 22:08 от EmCee

Всесвітній день туризму встановлений Генеральною асамблеєю всесвітньої туристичної організації в 1979 році. Основною метою цього дня є пропаганда туризму, освітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвиток зв'язків між народами різних країн. В Україні День туризму відмічається з 1998 року згідно Указу Президента № 1047/98. Туризм відіграє значну роль в житті країни та міста вцілому. Завдяки розвитку туризму Україна та й Львів стає все більш відомими в світі завдяки своїй багатій історії та культури.

Категорія: Події | Переглядів: 697 | Детальніше:

Львів відновлює свої традиції


21-07-2011, 10:17 от admin

РатушаЛьвів відновлює свої традиції. Щодня о 12:00 з міської Ратуші лунає мелодія міста, написана відомим композитором Юрієм Ланюком. Вперше туристи та мешканці Львова почули цю мелодію під час святкування 755-ої річниці міста, а зараз можуть насолоджуватися нею щодня.

"Мелодія міста - це традиція, яку ми відновили. Вона виконується щодня. Автор мелодії - наш відомий композитор Юрій Ланюк. Думаю, найближчим часом вона стане ще однією візитівкою Львова та впізнаваною для загалу", - зауважив керівник управління культури Андрій Вороновський.

Категорія: Події, Про місто | Переглядів: 884 | Детальніше:

События во Львове


1-06-2011, 17:55 от EmCee

События во Львове – всегда были в центре внимания. Всем известно, и не для кого это не секрет, что Львов является центром Европы. И если не географическим, то культурным центром точно. Ведь его история тянется еще с давних времен Киевской Руси, и по сей день он привлекает к себе множество туристов и путешественников со всего мира. События во Львове никого не оставляют равнодушными - как-то выставки предметов искусства, научные выставки, конференции или фестивали. Особенно, количество туристов значительно возрастает ранней весной, когда Львов расцветает, и предстает перед своими посетителями во всей своей красе. Для туристов во Львове есть множество лакомых кусочков, которые выставлены на всеобщее обозрение во всей своей красе, а архитектура Львова не оставит равнодушным никого. Ведь в ней переплелись всевозможные течения от готики, до ренессанса и барокко. События во Львове манят и созывают к себе все больше и больше людей со всего мира, и никого не оставляют равнодушными. Всевозможные интернет-сайты, на которых изложены все события во Львове, которые происходят, делают туристам возможность спланировать свое время отдыха, и с максимальной эффективностью потратить его. В самом центре города расположена Площадь Рынок - самая известная площадь Львова, и события во Львове также не обходят ее стороной - на ней всегда проходят всевозможные концерты, фестивали, и просто тусовки как местного населения, так и туристов. На площади в самом ее центре расположена городская Ратуша, которую по углам окружают четыре фонтана - архитектурное наследие города. Тихими, теплыми вечерами, туристов мило встречают во всевозможных кафе и ресторанчиках, предложат отдых на высшем уровне, а их разнообразие и изысканность никого не оставит равнодушным. События во Львове всегда были в центре внимания людей разных стран и продолжают манить их до сих пор, так что милости просим в наш город, город Львов!

Категорія: Події, Про місто | Переглядів: 1654 | Детальніше: